IMG_0273 (1).jpg

lek. med. Andrzej Letachowicz

Jestem lekarzem medycyny specjalizującym się w położnictwie i chorobach kobiecych. Od 1992 roku prowadzę gabinet ginekologiczny zlokalizowany w Krapkowicach pod Opolem. Dysponuję specjalistycznym sprzętem, który umożliwia przeprowadzanie różnych badań ginekologicznych.

 

Wykonuję m.in. badania takie jak:

* cytologia

* testy HPV

* badania genetyczne ryzyka raka jajnika

* badania genetyczne ryzyka raka sutka

* USG przezpochwowe.

Zajmuję się dobraniem odpowiedniej metody antykoncepcji, dopasowanej do potrzeb każdej Pacjentki indywidualnie. Wykonuję drobne zabiegi ginekologiczne, takie jak polipy czy diagnostyczne wycinki. Zajmuję się także terapią hormonalną. Proponuję prowadzenie oraz pełną ocenę rozwoju ciąży, w tym celu wykonuję badania genetyczne oraz zapewniam ocenę USG.Moim Pacjentkom zapewniam pełną dyskrecję i indywidualne podejście do każdego przypadku. 

 

Przede wszystkim wiedza i kompetencja. Dla mnie szczególne znaczenie ma takt i kultura osobista Doktora. Każdą diagnozę cierpliwie tłumaczy, mam też pewność, że w razie potrzeby mogę się do niego zwrócić osobiście lub telefonicznie. Poza tym gabinet! Świetnie wyposażony i przyjemny pokój, w którym prowadzi się rozmowę. I co najważniejsze - mogę przyjść z osobą towarzyszącą.

~Danuta

 

Chciałam potwierdzić fachowość Pana Andrzeja - skrupulatnie tłumaczy i odpowiada za wszystkie moje pytania i wątpliwości. Wiedza praktyczna na najwyższym poziomie z całym sercem mogę polecić wszystkim jego przyszłym klientką tego Ginekologa. Gabinet bardzo ładny, sprzęt na najwyższym poziomie (ma w posiadaniu USG 4D)

~Alexandra

Chciałam wszystkim paniom polecić doktora Letachowicza ze względu na jego dbałość o pacjentkę, poświęconą uwagę i czas, a także pomoc w trudnych sytuacjach (dzwoniłam wielokrotnie do doktora o różnych porach i zawsze uzyskałam pomoc). Bez wątpienia najlepszy ginekolog w regionie, polecam.

~Ela

Długo szukaliśmy właściwego lekarza do prowadzenia ciąży. Zdecydowaliśmy się na dr Letachowicza, bowiem ma opinię dobrego i doświadczonego lekarza. Nie zawiedliśmy się. Doktor Letachowicz bardzo angażuje się w swoją pracę i zawsze można się z nim skontaktować, spokojnie udziela wyczerpujących odpowiedzi. Polecamy!

~Ola

Miałam przyjemność korzystać i z kasy chorych i prywatnie, kiedy potrzebowałam częstych wizyt w czasie ciąży sam zaproponował mi żebym skorzystała z wizyt na kasę a nie prywatnie.Bardzo kompetetny i spokojny

~Aleksandra

Wysoki poziom merytoryczny, wysoka kultura osobista - nie ma w regionie lepszego fachowca. Leczył moją mamę,jest moim lekarzem i lekarzem mojej córki; świetny diagnosta-przy b. poważnych komplikacjach.

~Hankau

435329fdf6fec7b0fde92f406feb0d8f
33f13088572d0802f87f7faabd17e311
9bef9aca5db19cd317e2dd69144a6de1
6e4954fbd58c751dbf7b958ce795a9ad